• Informacje o bazie warsztatów samochodowych
Baza warsztatów samochodowych nie jest tylko katalogiem warsztatów samochodowych z Twojej okolicy. Jej podstawowym celem jest pomoc w wyborze odpowiedniego i sprawdzonego warsztatu.

W tym celu umożliwiamy każdemu użytkownikowi wyrażanie opinii na temat jakości, czasu realizacji i ceny usług poszczególnych warsztatów. Jeżeli masz już swoje doświadczenia, zapraszamy do wyrażenia swojej opinii. Pomoż zbudować bazę rzetelnych i uczciwych przedsiębiorstw.

Opinie o warsztacie "Wile-Trans" Stacja Kontroli Pojazdów Agnieszka Zbigniew Piotr Witkowski


Dane adresowe:
Ocena ogólna:
  (3.22)

Gryfów Śl.

ul. Wojska Polskiego

tel. 0757811292

Czas obsługi:

Jakość usług:

Ceny usług:

Liczba opinii:

  (3.50)

  (3.67)

  (2.50)

(6)

  • Opinie użytkowników
Wyrażając opinię rzeczowo i zgodnie z prawdą przedstaw swoje doświadczenia. W miarę możliwości opisz jaka usługa została wykonana i jak oceniasz jakość obsługi.

Twoja opinia:

 
 
 
 
2011-07-06 anonim
Czas obsługi: 6    Jakość usług: 6    Ceny usług: 6

polecam

2010-10-05 anonim
Czas obsługi: 1    Jakość usług: 1    Ceny usług: 1

łapówki ,to u nich norma .

2010-07-19 anonim
Czas obsługi: 1    Jakość usług: 1    Ceny usług: 1

polecam ten zakład jezeli ktos ma za duzo kasy, zostałem naciagniety na pienadze a usługa niezostała wykonana. a wyciagniecie od nich swoich pieniedzy graniczy z cudem. mechanicy to partacze i naciagacze. a jak przyjdzie co do czego to sie wszytskiego wypieraja. najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tego mechanika.

2010-04-21 anonim
Czas obsługi: 6    Jakość usług: 6    Ceny usług: 2

Jestem bardzo zadowolony z usług miła i szybka obsługa i myjnia gratis

2010-04-21 anonim
Czas obsługi: 5    Jakość usług: 6    Ceny usług: 4

Byłem tam kilka razy, bardzo porządna stacja obsługi, mają dobry sprzęt, usługi wykonują solidnie, nie lecą na ilość tylko na jakość - to mi się podoba. Miła obsługa. Polecam wszystkim którzy chcą mieć dobrze naprawione auto. Aha i tak na marginesie do Pana anonima zbieżność piszemy przez Ż a nie RZ i tak samo wyważanie.

2010-03-21 anonim
Czas obsługi: 2    Jakość usług: 2    Ceny usług: 1

Niestety przez brak kompetencji niektórych pracowników nie planuje kolejnej wizyty. Dysponują profesjonalnym sprzętem i jeżeli ktoś myśli o ustawieniu zbierzności czy wywarzeniu kół to będzie zadowolony. Wszelkie naprawy, wymagające "brudzenia rąk" nie są ich mocną stroną. Ceny napraw w stosunku do jakości są wysokie.

Operatorzy serwisu MotoMinder.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych przez użytkowników oraz zastrzegają sobie prawo do usunięcia wpisów niezgodnych z regulaminem.
  • Reklama